Rímske rolety predstavujú veľmi účinné a pritom elegantné tienenie. Prinášajú do interiéru eleganciu, romantiku a nadčasovosť.

Rímske rolety využijete ako tieniaci aj dizajnový prvok. Tieniaca tkanina sa pri vyťahovaní nenavíja na hriadeľ, ale riasi sa do rovnomerných záhybov, čo roletám dodáva veľmi moderný a nadčasový vzhľad. Vďaka širokému výberu látok tak môžete mať rolety, ktoré sa stanú dominantou interiéru.

rímske rolety

Detail rímskych roliet

 • šípka
  Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása. A presne to platí i pre rímske rolety. Hodia sa úplne všade. Stačí dobre vybrať vzor a dizajn látky. Vhodné sú dokonca aj do reštaurácií alebo kaviarní, ktorým dodajú eleganciu a štýl.
 • šípka
  Konzoly sú pevne primontované k stene alebo ku stropu.
 • šípka
  Najvhodnejšou kombináciou je spojenie rímskej rolety so závesmi. Vhodným výberom dekorov vytvoríte dominantný prvok Vášho interiéru.

Bežne sa roleta ovláda manuálne pomocou retiazky, pre vyšší komfort môžete zvoliť aj ovládanie motorom.

Prienik svetla do interiéru ovplyvňuje predovšetkým zvolená tkanina. Na výber ponúkame viac než 300 látok z produktových katalógov. Škála materiálov od takmer transparentných až po nepriehľadné, ktoré majú schopnosť úplného zatemnenia. Rímsku roletu potom už nie je nutné kombinovať s vonkajším tienením.

 • šípka
  maximálna šírka: 4200 mm
 • šípka
  maximálna výška: 5900 mm

Látky s vysokou farebnou a tvarovou stálosťou sú k hornému profilu prichytené suchým zipsom. Látku jednoducho odnímete a vyperiete, prípadne vymeníte za novú.

Galéria

Máte záujem o tento produkt? Kontaktujte nás.

Návrat hore