Kvalita a rýchlosť dodávok nás rýchlo vyzdvihli na prvé miesta v našom regióne. Sledovaním požiadaviek trhu sme neustále rozširovali sortiment o najnovšie „trháky“ v tieniacej technike. Dnes sme moderná spoločnosť s elegantnou kamennou predajňou, kde si v príjemnom prostredí, za asistencie skúseného personálu môžete vybrať najvhodnejší typ tieniacej techniky a vyskúšať jeho ovládanie na funkčných vzorkách.

Sme otvorení novým výzvam. Často riešime veci, ktoré sú pre iných neriešiteľné. Na našom konte máme stovky spokojných zákazníkov a firiem. O našich kvalitách svedčí fakt, že sme po troch rokoch opakovane zvíťazili vo výberovom konaní na dodávku tieniacej techniky pre Žilinskú univerzitu. Medzi ďalších stálych odberateľov patrí aj FNSP Žilina, Kia-Motors Slovakia a DONGHY.

predajňa Lima EU
null

Rok 1993

V roku 1993 živnostníčka Ing. Margita Benická založila prvú firmu LIMA na montáž žalúzií, ktorých bolo na trhu zúfalo málo.
transformácia spoločnosti

Rok 2009

V tomto roku prebehla transformácia do spoločnosti s ručením obmedzeným, čím vznikla súčasná LIMA EU s.r.o.
certifikát

Rok 2015

To, že sme spoľahlivý partner aj pre našich dodávateľov potvrdilo aj získanie certifikátu v Registri solventných firiem.
Margita Benická

Ing. Margita Benická

– konateľka spoločnosti –

Máte na nás nejaké otázky? Kontaktujte nás.

Návrat hore